Dobry copywriter na wyciągnięcie ręki – 7 kroków prowadzących do znalezienia, zatrudnienia i utrzymania dobrego copy

Znalezienie odpowiedniego copywritera piszącego dobre i skuteczne teksty nie jest łatwym zadaniem.

Wydaje się, że wystarczy spojrzeć w portfolio, przejrzeć intrygujące CV, przeczytać parę próbek i już mamy kogoś na miesiące, a może i lata współpracy. Perspektywa tak długiej kooperacji jest atrakcyjna dla dwóch stron. Poszukiwania dobrego copywritera odpowiednio ceniącego swoje umiejętności to zajęcie czasochłonne. Copywriter natomiast, często freelancer, potrzebuje fundamentu do tego, by spokojnie pracować. Jednym z filarów tego fundamentu są stałe zlecenia.

Czytaj dalej

Jak zwiększyć ruch na stronie internetowej? Poradnik

Ruch na stronie internetowej jest ważny, ponieważ to źródło użytkowników i potencjalnych klientów.

Strona, na którą wchodzi niewielu internautów tak naprawdę nie spełnia dobrze swojej funkcji. Dlatego należy dbać o pozyskiwanie wartościowego ruchu. Pytanie tylko, jak zwiększyć ruch na stronie i temu się właśnie przyjrzymy.

Czytaj dalej

Wysiadając…

Wreszcie znajoma mi stacja…

Pisk. Zgrzyt. Jakieś przypadkowe, niekontrolowane kołysanie. Staje ciężko i zwaliście pociąg na peronie. Wysiadam. Zawsze, jeszcze przed postawieniem pierwszej stopy na peronie, patrzę na tę białą linię wyznaczającą bezpieczną przestrzeń jaką trzeba zachować podczas przyjazdu i odjazdu pociągu. Taki naturalny, podświadomy rzut oka.

Czytaj dalej

Już sam

Palce pożółkłe od książek,
Myśli wyprane z kolorów,
W mglistym obłoku wspomnień
Siedzisz obok.

Czytaj dalej

Copywriter też płaci podatki – „Ten klimat, gdy tracisz płynność…”

Przyznaję, że wpis o płatnościach chodził mi po głowie już od dłuższego czasu. Zainspirował mnie swoim postem na FB Szymon Słowik, którego w zasadzie cytuję w tytule. Od początku mojej kariery, jako copywriter z własną firmą, płatności okazują się największym problemem. Często paraliżującym ręce, eliminują mnie z sensownego łączenia wyrazów w jedną całość, która zachowuje ciąg przyczynowo-skutkowy, jest logiczna. I co tu zrobić? W zasadzie wielkich możliwości nie mamy.

Czytaj dalej

Strona 1 z 5

Powered by WordPress & Theme by Anders Norén