Redakcja

Teksty czasami wymagają większej ingerencji. Mogą być poprawnie napisane, ale nie spełniają oczekiwań klienta. Trzeba je zmienić. Oczywiście uwzględniając wszelkie błędy w tekście. Zmieniamy styl tekstów tak, by osiągał zamierzony cel.

Korekta

Jeśli potrzebujesz korekty plików do druku to dobrze trafiłaś/eś. Pliki DTP są najczęściej przez nas sprawdzanymi plikami. Pauzy, półpauzy, przecinki i wszelkie inne błędy wyłapujemy z przyjemnością 🙂

Teksty eksperckie

Jeśli potrzebujesz eksperckiego artykułu, do którego trzeba zrobić research jesteśmy do dyspozycji. Teksty eksperckie budują silną markę. Posiadając takie treści w sklepie podnosisz prestiż biznesu. Dzięki wartościowym artykułom budujesz społeczność, która u Ciebie będzie szukać porad. Darmowa treść na poziomie eksperckim jest niezwykle istotna przy budowaniu strategii promocyjnej e-sklepu czy innego biznesu. Chętnie pomożemy ją budować.

Teksty na stronę internetową

Opisy produktów, kategorii oraz producentów są niezwykle istotne dla każdej strony internetowej. Nie wystarczy jednak tylko samo ich istnienie w sklepie. Unikatowa treść to najbardziej wartościowa pożywka dla wyszukiwarek. Im jej więcej w obrębie domeny, tym lepiej będzie widoczna Twoja strona www. Zapraszamy, jeśli szukasz osoby piszącej pod wyszukiwarki.

Posty na blog

Blog spełnia wiele funkcji w sklepie online czy na stronie biznesowej. Bogaty w treści blog buduje zaufanie u użytkowników, przełamuje bariery zakupowe, pozwala budować silną markę poprzez pisanie tekstów eksperckich, poradnikowych. Jest istotnym elementem dla wyszukiwarek. To na blogu znajduje się wiele wartościowych treści, które windują wybrane frazy w górę wyszukiwarki. Dobre wpisy będą też przekazywane dalej przez użytkowników. Chętnie pomożemy w tworzeniu bloga.

Główne claimy firm

W każdym punkcie stykowym z marką powinno budować się wobec niej zaufanie. Jednak jeśli zapomnimy o zrobieniu dobrego pierwszego wrażenia, cała strategia zda się na nic. Główny claim firmy to nie tylko jej wizytówka, ale także zaproszenie do dalszego poznawania oferty firmy. Najważniejsze hasło marki, firmy, usługi czy eventu musi w kilku słowach definiować całość, przedstawiać w zabawny, merytoryczny czy też profesjonalny sposób przedsięwzięcie z jak najlepszej strony.

Scenariusze do reklam video

Scenariusze do reklam video w jasny sposób prezentują główne założenia i cele jakie ma osiągnąć obraz. Od pierwszej do ostatniej sekundy słowa mają pobudzać wyobraźnię i rysować w głowie grafika, reżysera sceny podkręcone sensownym, przekonującym, marketingowym lub perswazyjnym tekstem, czytanym przez lektora lub wypowiadanym przez bohaterów reklamy. Opracowywaniem scenariuszy zajmujemy się na co dzień.

Hasła reklamowe

Ma być kontrowersyjnie, w punkt, intrygująco? Wszystko zależy od celu jaki towarzyszy realizowanej kampanii reklamowej. Hasła mają być chwytliwe, to proste, ale muszą też trafnie oddawać cel kampanii. Niezależnie czy jest to promocja brandu, wydarzenia, firmy, produktu czy usługi hasło nie powinno pozostawiać grupy docelowej obojętnej.

Artykuły sponsorowane

Dobrze opracowane artykuły sponsorowane przykuwają uwagę, delikatnie budują w odbiorcy przekonanie, że poszukują właśnie tego produktu, mieszkania, samochodu, usługi. Zaciekawiają i tym samym wzbudzają zaufanie u potencjalnych klientów. To nie jest typowa reklama, to coś więcej, coś co przedstawia prawdziwe wartości, prezentuje realne korzyści i perswazyjnie przekonuje do skorzystania z oferty.

 

Newsletter

Newsletter to nieustannie jedna z najskuteczniejszych form pozyskiwania leadów, zwiększania sprzedaży, budowania społeczności wokół marki czy kreowania wizerunku eksperta poprzez dzielenie się specjalistyczną wiedzą. Zastosowanie e-mail marketingu ma swoje uzasadnienie nie tylko w e-sklepach, ale równie dobrze sprawdza się w innego rodzaju biznesach. Opracowujemy krótkie i długie formy, informacyjne i perswazyjne, sprzedażowe i edukacyjne.