Blog na urodziny

No właśnie. Zaraz po tym jak zainstalowałem blog na serwerze dotarło do mnie, że dziś obchodzę urodziny. W zasadzie to niezawodny facebook doprowadził mnie do tego tropu. Życzenia spływały od znajomych w momencie gdy konfigurowałem wordpressa.

No i sam nie wiem, jak to traktować. Nie wierząc zbytnio w opatrzność, jednak przez głowę śmignęła mi myśl, że to jest dobry omen. Na urodziny zafundowałem sobie bloga. Przecież już wszyscy mają swój i piszą w nim co im się tam chce, niektórzy nawet ciekawie. A ja co… też zapewne ma coś ciekawego do powiedzenia.

Zobaczymy. To pierwszy wpis, mimo wszystko trochę spontaniczny i podyktowany emocjami. W głowie jest już ułożonych kilka tematów. Choć pierwszego wpisu pewnie nikt nie przeczyta (bo niby skąd ma ktokolwiek wiedzieć o blogu, w którym póki co nie ma żadnych wartościowych treści) to sam sobie osobiście życzę konsekwencji, wytrwałości, dobrych tematów i pomysłów. No i żeby mi się wiodło! Wszystkim zaawansowanym blogerom życzę tego samego i tym mniej zaawansowanym również.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *